Silver skedar
2016-10-14
412798
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
KAFFESKEDAR, KAKTÅNG, SERVETTRINGAR, KOMPOTTSKED, silver, 1900-tal, varierande modeller, vikt ca 530 g
Gravyrer, slitage