Elis Ryberg "Moseback Torg"
2016-10-14
412781
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): "Mosebacke Torg", signerad Elis Ryberg, 52/360, färglitografi, ca 44x54 cm