Stellan Mörner
2016-10-15
412780
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): "Teater", signerad Mörner, 66/360, färglitografi, bildmått ca 33x41 cm
Oramad, hanteringsveck