Torsten Renqvist etsning
2016-10-14
412770
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Risig skog" signerad och daterad T. Renqvist -64, etsning, 21/65 13,5x15 cm