Lage Lindell serigrafi
2016-10-14
412766
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980), figurkomposition, signerad och numrerad Lage Lindell 35/50, serigrafi, 47,5x62,5 cm