Olle Bonnier färglitografi
2016-10-14
412757
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): "Gryning", signerad O Bonnier, 6/150, färglitografi, 42x34 cm