Jardinjär 1800-tal Kina
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
JARDINJÄR, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, oxblodsglasyr, höjd ca 16 cm
Kuntoraportti
412737
Päivämäärä:
2016-10-18