Skänk furu 1800-tal
2016-10-14
412699
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÄNK, furu, 1800-tal, spegeldörrar med 2 lådor samt bakomliggande hyllinredning, höjd ca 104, 109x49 cm, nyckel finns
Slitage, beslag till låset saknas