Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
ASTRID DE WOLFE (född Munthe, 1926): "Blombyttor", signerad A M-d-W, olja på duk, ca 66x42 cm
Färgbortfall, duken med stötskada
412671
2016-10-14