Gustav Adolf Johansson
2016-10-17
412662
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GUSTAV ADOLF JOHANSSON (f 1912): Stilleben, signerad, olja på duk, 41x54 cm