Klubbat för:
8 800 SEK
5 000 SEK
IKEA, skrivskåp, Selebo" ur Ikeas 1700-tals serie, 1990-tal, 2 delat, överdel med parställda dörrar med bakomliggande hyllplan, underdel med snedklaff, höjd ca 205, 76x37 cm
Bruksslitage
412584
2016-10-15