Hans-Agne Jacobsson vägglampa
2016-10-12
412564
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampa, 1960-tal, mässing, bredd ca 90, djup 34 cm
Visst slitage