Sven-Olov Ehrén Stockholm
2016-10-13
412559
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Takåsar i vinterskrud - Stockholm, signerad och daterad -77, 185/360, litografi, 34x55 cm