Oidentifierad komstnär 1700-tal
2016-10-12
412550
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Munk med krucifix, olja på duk, ca 43x33 cm
Lagningar, dukskador, hål