Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 6 st., mahogny, 1900-talets mitt, så kallade "skrattstolar", genombruten ryggbricka, mönstrad klädsel i rostrött samt vitt, sitthöjd 45 cm
Nyomklädda, bruksslitage
412518
2016-10-12