Taklampa Hans Agne Jakobsson
2016-10-12
412484
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal, mässingsstomme, behängd med fransar, etikettmärkt Hans Agne Jakobsson AB Markaryd, höjd 33, diameter ca 28 cm
Bruksslitage