Spegel sengustaviansk stil
2016-10-12
412448
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SPEGEL, 1900-talets början, sengustaviansk stil, fasetterat glas, förgylld, höjd 126x62 cm
Smärre färgbortfall, ombronserad