Roland Svensson färglitografi
2016-10-12
412425
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv med segelbåt, färglitografi, signerad Roland S., HC 40/50, 42x29 cm