Roland Svensson färglitografi
2016-10-12
412423
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Långvik", färglitografi, signerad Roland S., 31x38 cm.