Tema allmoge skrin
2016-10-20
412419
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIN, 17/1800-tal, blåmålat, locket med dekor av kyrka och båtar, höjd ca 18, 50x40 cm, nyckel medföljer
Åldersrelaterad patina och slitage.