Bengt Elde oljemålning
2016-10-12
412403
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT ELDE (1939-2015), figurkomposition med båtar signerad Elde, olja på pannå, 30x40 cm