Soffbord 1930-tal
2016-10-12
412398
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, rotträ, 1930-tal, rund skiva vilande på sammankopplad benställning, höjd 65, diameter 90 cm
Bruksslitage