Axel Peter olja på duk,
2016-10-14
412381
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
AXEL PETER (1863-1942), Solnedgång, signerad Ax. Peter, olja på duk, 49x65 cm