Robert Alott olja på pannå
2016-10-14
412361
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ROBERT ALOTT (Österrike, 1850-1910), Sällskap utanför slottsport, signerad R Alott, olja på pannå, 39x31 cm