Karl Höglund
2016-10-11
412323
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940), Komposition, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått ca 42x60 cm