Pierre Olofsson färglitografi
2016-10-11
412287
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 3/90, färglitografi, ca 32x26 cm
Med dedikation