Pierre Olofsson färglitografi
2016-10-11
412285
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 59/150, litografi, 12x11 cm