Richard Ryan Mi sono perso a Roma
2016-10-11
412271
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (4), Mi sono perso a Roma, signerade och numrerade 347/350, litografier, ca 63x47 cm