Albert Johansson färglitografi
2016-10-11
412248
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 9/260, färglitografi, 37x49 cm, med dedikation