Albert Johansson färgltiografi
2016-10-11
412247
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson,PT, färglitografi, 37x49 cm, med dedikation