Oskar Bergman Oktoberdag
2016-10-11
412244
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Vårvinterkväll",
signerad och daterad Oskar Bergman, 1940, akvarell på papper, 24,5x35 cm