Albert Johansson färglitografi
2016-10-11
412242
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson-73,68/260, färglitografi, 30x42 cm, med dedikation