Golvlampa 1950-tal
2016-10-11
412198
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, trä, 1950-tal, tre ledbara armar med blomsterformade textilskärmar, detaljer i mässing, höjd ca 175 cm
Visst slitage, fläckar