Bojaner Kina
2016-10-11
412196
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOJANER, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, underglsyr i blått, höjd ca 23 cm
En med smärre fotnagg