Ljusstakar sengustavianska
2016-10-11
412190
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1800, sengustavianska, vit marmor, förgylld brons, höjd ca 22,5 cm
2 kläppar saknas, slitage och nagg