Ljusstakar 1800-talets andra hälft
2016-10-11
412163
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, brons, patinerade och förgyllda, höjd ca 23 cm