Reinhold Ljunggren färglitografier
2016-10-11
412156
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2) Gamla Stan resp. ladugårdsmotiv, signerade och numrerade, färglitografier, ca 34x37 resp. 35x24 cm