Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
MADELEINE PYK (född 1934): Interiör med figurer, signerad M. Pyk, EA, färglitografi, ca 32x26 cm
Zustandsbeschreibung
412153
2016-10-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner