Stig Claesson färglitografi
2016-10-11
412129
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON (1908-2008), Nybyggda Globen, signerad Stig Claesson, numrerad 281/300, färglitografi, ca 40 x 58 cm