Bordslampa flintgods
2016-10-11
412107
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, flintgods, dekor av flamencodansös, höjd inkl sockel 39 cm
mindre nagg o spricka