Kniv samearbete
2016-10-10
412073
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KNIV, samearbete, 1900-talets andra hälft, ben, björk, dekor av lokatt, signerad TO-13 58/99, längd ca 24 cm