"Slussen" C-print
2016-10-10
412056
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Upper Edge 140", New York 2010, signerad à tergo samt numrerad 2/3, fotografi, C-print, ca 65x139 cm