Zorn etsning
2016-10-09
412006
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920), Gitarrspelerska, 1900, signerad Zorn, etsning, 23,8x15,9 cm.
LITTERATUR: Asplund 156, Hjert & Hjert 233, 4 état