Longines Anti Magnetique stål 1940-tal

Klubbat för:

84 000 SEK

Utropspris

80 000 SEK

LONGINES, Anti Magnetique, armbandsur, stål, 1940-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf med minuträknare, serienr: 22183/108, verknr: 6425030, cal: 13ZN, läderarmband ej original, diameter 36 mm

Visning sker 14-20 oktober på Nybrogatan 32 i Stockholm. Utlämning från 22 oktober på Magasin 5, Palermogatan 19 i Stockholms Frihamn.

Ej funktionstestad, urrverk, tavla och boett signerade Longines

411991

2016-10-21