Oljemålning
2016-10-09
411973
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LASSE MAGNUSSON, (1900-tal) Tågperrong, signerade och daterad 2004, olja på duk, ca 54x65 cm