Dosa 1800-tal
2016-10-09
411950
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DOSA, elfenben, 1800-talets andra hälft, beslag i mässing, handmålad medaljong med figurscen, 8x6x2 cm
Åldersrelaterad patina