Matbord 1800-tal
2016-10-08
411811
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1800-tal, Sverige, furu, mått ca 108x140 cm, 2 iläggsskivor 61 cm vardera
Bruksslitage, senare bemålning, avslag.