Peter Dahl färglitografi
2016-10-08
411716
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, 76/290, färglitografi, bladmått ca 41x57 cm
Ram med spricka