Roberto Matta färglitografi
2016-10-27
411687
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): La femme sans tete, 1974, signerad Matta, 7/200, färgetsning, ca 19x16 cm