Salvador Dali färglitografi
2016-10-08
411608
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Figurkomposition, signerad, signerad i plåten, 35/100, färglitografi, ca 24x18 cm